گارانتی و خدمات پس از فروش

واحد خدمات پس از فروش شرکت با بهره گیری از پرسنل حرفه ای و با تجربه و امکانات قابل توجه ، شرکت را قادر ساخته است تا مشاوره و پشتیبانی فنی و تامین تجهیزات دستگاه های تصفیه آب ، را در بازار از طریق یک سیستم سازماندهی شده و با کمک نمایندگان شرکت در سراسر استان ، ارائه نماید. ارائه خدمات سازماندهی شده و با کیفیت و قیمت رقابتی، تسریع در ارائه خدمات، استاندارد کردن خدمات با توجه به تنوع دستگاه های تصفیه آب، و برقراری ارتباط بین شرکت و مشتریان از طریق تماس مستقیم تلفنی پرسنل واحد خدمات پس از فروش با تک تک مشتریان، جهت بهبود کیفیت خدمات و محصولات از جمله اهداف اصلی واحد خدمات پس از فروش میباشد.

آموزشهای دوره ای و خاص پرسنل و نمایندگان خدمات پس از فروش و به روز رسانی دانش و اطلاعات آنان گامی دیگر در جهت کسب رضایتمندی مشتری و ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتریان شرکت میباشد. در حقیقت کارنامه درخشان شرکت در ارائه خدمات پس از فروش سریع، کامل و ارزان از سال ۱۳۸۲ تاکنون، و حضور شبکه گسترده نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش شرکت در سراسر استان آذربایجان شرقی و غربی ، منجر به جلب رضایت مشتریان از محصولات آکواجوی شده است .

خدمات پس از فروش شرکت در زمینه دستگاه های تصفیه آب عبارتند از :

حمل و نصب رایگان : کلیه دستگاههای aquajoy مشمول نصب رایگان می شوند. هر مشتری پس از خریداری دستگاه می تواند با دفتر مرکزی شرکت واقع دراستان تبریز و یا در صورتی که ساکن شهرستان است با نمایندگان مجاز در شهرستان تماس گرفته و هماهنگی لازم جهت نصب دستگاه را انجام دهد.

ارایه کارت گارانتی معتبر: یکایک مشتریان آکواجوی، به محض پیوستن به خانواده aquajoy ، پس از خریداری دستگاه ، کارت ضمانتی را دریافت می کنند . این کارت شامل سه قسمت است که قسمت اول آن نزد مشتری باقی می ماند. قسمت دوم نزد نماینده شرکت و قسمت سوم که حاوی مشخصات مشتری است توسط نماینده فروش به دفتر مرکزی شرکت در تهران ارسال می شود.

بانک اطلاعاتی مشتریان : با استفاده از اطلاعات مندرج کارت ضمانت، هر مشتری صاحب پرونده ای در نرم افزار کامپیوتری خدمات پس از فروش شرکت خواهد شد. کلیه سوابق مشتریان اعم از : شکایات ، انتقادات، پیشنهادات ، سرویسهای ارایه شده به مشتری ، تعویض فیلترهای انجام شده و …. در این پرونده ها محفوظ بوده و قابل رسیدگی است.

از یک سال تا سه سال گارانتی : محصولات آکواجوی ، بسته به نوع دستگاه دارای یک تا سه سال ضمانت می باشند و در طی این مدت در صورت بروز هرگونه اشکال فنی در دستگاه ، شرکت به صورت رایگان این اشکالات را رفع کرده و حتی در صورت لزوم اقدام به تعویض کامل محصول خواهد کرد. برای آگاهی از زمان گارانتی هر محصول لطفا به صفحه همان محصول مراجعه نمایید.

ده سال خدمات پس از فروش : شرکت هیراب سان ارایه خدمات پس از فروش برای محصولات خود را به مدت ده سال تضمین می کند.

تامین قطعات یدکی مورد نیاز مشتریان : تمامی قطعات یدکی دستگاهها ، به اندازه کافی در انبار شرکت آکواجوی موجود بوده و در صورت نیاز در اختیار مشتریان قرار می گیرد. لذا هیچ یک از مشتریان نگران کمبود و یا نبود قطعات نخواهند بود.

یادآوری زمان تعویض فیلتر به مشتری : با استفاده از بانک اطلاعاتی مشتریان ، دوره های منظم تعویض فیلتر دستگاه ها ، بصورت تلفنی و نیز از طریق ارسال پیام کوتاه ( sms ) به مشتریان یادآوری شده و رهنمودهای لازم در این خصوص توسط کارشناسان شرکت ، به آنها ارایه می شود.

ارایه مشاوره فنی رایگان (خدمات قبل از فروش ) : تمامی هم میهنان میتوانند جهت استفاده از مشاوره کارشناسان فنی جهت خرید محصول مناسب با شرکت تماس گرفته و یا از طریق سایت شرکت با کارشناسان فروش در ارتباط باشند.

ارتباط شبانه روزی مشتریان با شرکت : مشتریان شرکت می توانند در هر ساعت از شبانه روز با برقراری تماس تلفنی با دفتر مرکزی شرکت ، شکایات و انتقادات خود را از عملکرد نمایندگان فروش و عوامل فنی شرکت با مسئولان ذیربط مطرح کرده و یا این موارد را از طریق سایت اینترنتی شرکت ، منعکس کنند. همچنین مشتریان عزیز می توانند نقطه نظرات خود را از طریق ایمیل به آدرس info@azaraquajoy.com برای مدیر خدمات پس از فروش شرکت ارسال نمایند.